Prodej domu 185 m², pozemek 799 m², Bubovice, Ev.č.: 0022814 990 000 Kč

488A3167-2

Dům 185 m², ul. Loděnická, Bubovice

Prodej novostavby rodinného domu v srdci Chráněné krajinné oblasti Český kras, pouhých 10 minut jízdy autem na stanici metra Zličín.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zateplený cihlový dům, který byl zkolaudován v roce 2012, a je určen ihned k nastěhování.

Dům je velmi efektivně dispozičně řešen. V jeho prvním podlaží se nachází prostorná obytná místnost se vstupem na zastřešenou terasu, kuchyně, sklad, komora, WC a garáž. V druhém nadzemním podlaží se nachází tři neprůchozí prostorné ložnice, dva balkony, šatna a koupelna s WC. Díky nadstandardní výměře pokojů je možné dva z nich jednoduchou přestavbou rozdělit, a tím získat celkem až pět ložnic.

Dům je napojen na obecní vodovod, plynovod i veřejnou kanalizaci. Vytápění je zajišťováno krbem a plynovým kotlem s napojením na teplovodní rozvod po celé nemovitosti. K domu náleží rozsáhlá udržované zahrada se vzrostlými stromy, jejíž součástí je bazén (21 m²) s pískovou filtrací a solární plachtou. Výhodou je také instalovaná retenční nádrž určená k zadržování dešťové vody.

Dopravní obslužnost je zajišťována pravidelnými autobusovými spoji ze zastávky v blízkosti domu či vlakovými spoji z nedalekých Loděnic.

Okolní lokalita poskytuje nepřeberné množství možností pro trávení volného času. Milovníci sportovních aktivit uvítají přítomnost řady turistických a cyklistických tras či golfová hřiště. V lokalitě se nachází velké množství významných kulturních a přírodních památek, např. Svatý Jan pod Skalou, hrad Karlštejn, či lom Velká Amerika.

Hlavní výhody tohoto domu jsou:

1) Novostavba určená ihned k nastěhování
2) Prestižní a vyhledávaná lokalita Český kras
3) 10 minut jízdy autem do Prahy

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.

Petr Polách

Petr Polách

Základní informace
KategorieRodinné domyParkováníAno
LokalitaLoděnická 215, BuboviceGarážAno
OkresBerounBalkónano
Velikost4 pokojeTerasaano
Plocha užitná185 m²KomunikaceAsfaltová
Plocha pozemku799 m²DopravaVlak, Silnice, Autobus
Stav objektuNovostavbaVodaDálkový vodovod
BudovaCihlováElektřina230V
Typ domuPatrovýPlynPlynovod
Poloha objektuSamostatnýOdpadVeřejná kanalizace
En. náročnost b.G (PENB nedodán)TopeníLokální tuhá paliva, Ústřední plynové
ZařízenýČástečně