Prodej stavebního pozemku, Ev.č.: 00026prodáno

Model 2

Levné pozemky u Prahy, výměry 800 - 2 600 m²

Chtěli byste bydlet uprostřed panenské přírody, a přesto na dosah metropole jakou je dnes Praha? Pokud ano, máme pro Vás zajímavý tip!

Projekt DomyHorizont je komorní projekt plně zasíťovaných pozemků určených pro výstavbu rodinných domů v malebné obci Malé Přílepy, která se nachází v lesnaté krajinné oblasti asi 5 km severovýchodně od Berouna a 15 km na jihozápad od Prahy. V případě Vašeho zájmu zajistíme výstavbu RD na klíč.

Jedná se o klidovou oblast ležící mimo frekventované dopravní tepny. Obec samotná má dobrý urbanistický základ a v tomto duchu se i dále rozvíjí. Je zde tradiční hospoda, přičemž o různé druhy aktivit se stará a organizuje místní sbor dobrovolných hasičů, který funguje velmi aktivně. V přilehlém okolí se nachází cyklistické a pěší trasy a stezky umožňující realizovat aktivní odpočinek. Nedaleko se nachází Beroun Golf Resort a Ekocentrum Country Life, jehož součástí je ekofarma, biopekárna, velkoobchod a mlýn. Hezké veřejné koupaliště v přírodě je umístěno ve vedlejší obci.

Pozemky pro budoucí výstavbu se celkově svažují mírně k východu a následně přecházejí údolím se vzrostlými stromy do volné přírody. Díky svažitosti se nabízí ojedinělé výhledy do širokého okolí, kde sama příroda vytváří neopakovatelné obrazové scenérie v průběhu ročních období. Ze severní strany je lokalita ohraničena lesem a z jihu navazuje na stávající zástavbu obce.

Lukáš Mačinec

Lukáš Mačinec

Základní informace
KategoriePozemky pro bydleníZástavbaObytná
LokalitaChyňava - Malé PřílepyKomunikaceAsfaltová
OkresBerounDopravaSilnice, Autobus
Plocha pozemku900 m²VodaDálkový vodovod
Poloha objektuSamostatnýElektřina230V