Prodej bytu 2+kk, 58 m², Praha 5 - Hlubočepy, Ev.č.: 002797 100 000 Kč

SPLÁTKA 14 683 KČ  ÚROK 2.7 %

Prodej bytu 2+kk (58 m²), náměstí Olgy Scheinpflugové. Možnost převzetí úvěru za výhodných podmínek se sazbou 2.7 %.

Prodej bytu v novostavbě v blízkosti oblíbeného Prokopského údolí či Přírodní rezervace Chuchelský háj.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt v družstevním vlastnictví s možností převodu do vlastnictví osobního. Prezentace bytu je doplněna o vizualizace interiéru.

Byt 2+kk je součástí již vyprodaného prémiového developerského projektu od společnosti FINEP - Kaskády Barrandov XI, dům H. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží a skládá se z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice. Bonusem je kuchyňská linka na míru, včetně vestavěných spotřebičů. Součástí bytu je balkón. Dostatek úložných prostor zajišťuje komora ve vstupní chodbě bytu.

Byt je velmi slunný, s orientací na jihozápad. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny ústředně. Výhodou bytu jsou jeho nízké provozní náklady. Budova spadá v energetické náročnosti do kategorie B - úsporná.

Samotná budova i její okolí disponuje zajímavými architektonickými prvky. Samozřejmostí je kamerový zabezpečovací systém a výtah.

K bytu se váže nadstandardní tříletá záruka. Byty budou dokončeny a předávány majitelům ke konci roku 2022. Následně proběhne instalace kuchyňské linky a budou provedeny finální úpravy.

Barrandov svým obyvatelům poskytuje plnohodnotnou městskou infrastrukturu, včetně škol, školek, zdravotnických zařízení, obchodů a dalšího. Pro volný čas je možné využít blízký aquapark či přiléhající sportovní areál. V okolí domu se nachází řada dětských hřišť a prostor pro relaxaci. Perfektní dopravní dostupnost je zajištěna blízkou tramvajovou zastávkou a bezproblémovým nájezdem na Pražský okruh.

Celková cena bytu v případě převodu do osobního vlastnictví je 7 100 000 Kč.

V případě družstevního vlastnictví zaplatíte jednorázovou částku ve výši 3 915 000 Kč a poté měsíční splátky ve výši 14 683 Kč po dobu 25 let. Aktuální výše nesplacené anuity je 3 200 616 Kč. Poskytovaná sazba je 2,7 % s fixací na 5 let, bez nutnosti dokládání příjmů.

Hlavní výhody tohoto bytu jsou:

1) Moderní novostavba
2) Splátky s úrokem 2,7 %
3) Nadstandardní provedení

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.

Petr Polách

Petr Polách

Základní informace
KategorieByty 2+kkZařízenýČástečně
Lokalitanáměstí Olgy Scheinpflugové, PrahaBezbariérovýano
Okresúzemí Hlavního města PrahyVýtahano
VlastnictvíDružstevníBalkónano
Převod do OVanoKomunikaceAsfaltová
Anuita3 200 616 KčTelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
Plocha užitná58 m²DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Podlaží umístění3VodaDálkový vodovod
Stav objektuNovostavbaElektřina230V
BudovaCihlováOdpadVeřejná kanalizace
Rok kolaudace2022TopeníÚstřední dálkové
En. náročnost b.G (PENB nedodán)